EU peníze školám

Naše škola se zapojila do projektu
EU peníze školám. Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.plakat maly

Využíváme ICT

Využíváme ICT ve výuceNaše škola se zapojila do projektu
Využíváme ICT ve výuce.

Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.Využíváme ICT ve výuce - text

RPZŠ

   ROZVOJOVÉ PROJEKTY ZÁKLADNÍ ŠKOLY

Živý kraj

Logo_ZK

Sportovní den

Sportovní denOpravdu pěkné a zajímavé dopoledne jsme prožili 6. června ve sportovním areálu ZŠ - Karlovy Vary, Konečná 25. Městská policie Karlovy Vary zde připravila pro 3. ročníky základních, praktických a speciálních škol z okresu Karlovy Vary, kteří byli v průběhu školního roku 2018/19 zapojeni do projektu „Notes strážníka Pavla“ nebo ,,Ajaxův zápisník“ zajímavý program.

Plnili jsme sportovní a vědomostní úkoly na deseti různých stanovištích. 1. Přetahování lana - MP. 2. Skákání v pytlích -MP. 3. Narkotizační foukačka – foukání na terč – MP. 4. Skládání puzzle s určováním tísňových linek - MP . 5. Dopravní značky – přiřazování názvů dopravních značek – PČR. 6. Povinná výbava jízdního kola a cyklisty do 18 let – MP. 7. Hod na cíl (do vymezeného prostoru) létajícím talířem – MP. 8. Orientace s opileckými brýlemi – MP. 9. BESIP – první pomoc. 10. Otisky prstů – PČR. Rozhodčí na stanovištích nám za úspěšné splnění úkolů dávali razítka. Před zahájením soutěží, o přestávce a před vyhlášením výsledků probíhaly ukázky činnosti MP a PČR (psovodi, zadržení pachatele, technika).
Ať už jsme se aktivně zapojili do jednotlivých disciplín nebo jenom přihlíželi, užili jsme si mnoho zábavy a získali nové poznatky o práci městských policie a policie ČR. Pěkné bylo vše, ale nejvíce nás zaujala jejich technika. Každá ukázka byla, pro nás, srozumitelně komentována. Proč, co a jak.
Dopoledne se opravdu vydařilo. Vše bylo pečlivě připraveno, my měli dobrou náladu. A počasí? Lepší jsme si nemohli ani přát. Sluníčko hřálo a usmívalo se na nás od začátku až do konce. Prostě paráda. A kdo ve sportovním zápolení vyhrál? No přece každý, kdo se snažil. Všichni dostali upomínkové předměty. A ještě něco si každý odnesl. Otisk svého palce.

Copyright © 2013. All Rights Reserved.