Školní nocování

Školní nocováníStmelování kolektivu v VI. A proběhlo 11. 4. – 12. 4. 2019. Nemohli jsme se dočkat. Konečně! Konec vyučování a hurá domů pro věci na spaní. Sraz byl v 18. 00 hodin před školou, kde nás poučila paní učitelka Bartošová o bezpečnosti. Potom jsme se připravovali na večeři, krájení buřtů a následné opékání na školní zahradě. Oheň nám připravil pan školník. Blížila se hodina, která nám nabídla společenské hry v tělocvičně, kde se zapojily i AP s paní učitelkou Zmijovou a třídní učitelkou Bartošovou.

Po hrách v tělocvičně následovala kanadská noc, která s sebou přinesla i strašidla. Těch jsme si hodně užili a trošku se i báli. Po zhlédnutí filmu, který jsme si vybrali, následovala večerní hygiena. Poté jsme odešli do tělocvičny, kde jsme strávili noc. Spali jsme v pelíškách, které jsme si sami připravili. V 6,30 byl budíček s ranní hygienou a úklidem tělocvičny. Následovala snídaně. Každý donesl to, co mu maminka připravila. Koláče, bábovku nebo různé dobroty, salám, rohlíky, sýr. Po snídani jsme se chystali na běžný školní den. Společné nocování se vydařilo. Moc se nám líbilo a zůstanou v nás dojmy a pěkně vzpomínky.

Za všechny nocležníky napsala: Jana Fischerová AP, VI. A.