Florbalový turnaj

Florbalový turnajDne 24. dubna 2019 se naši žáci zúčastnili florbalového turnaje ve městě Toužim. Na turnaj se dostavilo šest družstev z různých částí Karlovarského kraje. Organizace celého turnaje byla velmi dobře zařízená, pro děti bylo připravené i občerstvení a zajímavé ceny. Pořadatelé rozdělili akci do dvou hal, kde se vzájemně utkala tři družstva.

Naše družstvo předvedlo velmi dobrý výkon a vyhrálo všechna tři kola nad přidělenými soupeři a dostalo se tak do finále, kde se mělo utkat o první místo. Při tomto rozhodujícím finálovém kole se bohužel u našich žáků projevila únava a nervozita, a tak si z turnaje odvezli i tak velice dobré umístění. Družstvo se nám tedy vrátilo s krásným 2. místem a my jsme na ně tímto náležitě hrdí a děkujeme za reprezentaci školy.

Zpracovala Helena Šlemrová