EU peníze školám

Naše škola se zapojila do projektu
EU peníze školám. Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.plakat maly

Využíváme ICT

Využíváme ICT ve výuceNaše škola se zapojila do projektu
Využíváme ICT ve výuce.

Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.Využíváme ICT ve výuce - text

RPZŠ

   ROZVOJOVÉ PROJEKTY ZÁKLADNÍ ŠKOLY

Živý kraj

Logo_ZK

Florbalový turnaj

Florbalový turnajDne 24. dubna 2019 se naši žáci zúčastnili florbalového turnaje ve městě Toužim. Na turnaj se dostavilo šest družstev z různých částí Karlovarského kraje. Organizace celého turnaje byla velmi dobře zařízená, pro děti bylo připravené i občerstvení a zajímavé ceny. Pořadatelé rozdělili akci do dvou hal, kde se vzájemně utkala tři družstva.

Naše družstvo předvedlo velmi dobrý výkon a vyhrálo všechna tři kola nad přidělenými soupeři a dostalo se tak do finále, kde se mělo utkat o první místo. Při tomto rozhodujícím finálovém kole se bohužel u našich žáků projevila únava a nervozita, a tak si z turnaje odvezli i tak velice dobré umístění. Družstvo se nám tedy vrátilo s krásným 2. místem a my jsme na ně tímto náležitě hrdí a děkujeme za reprezentaci školy.

Zpracovala Helena Šlemrová

 

Copyright © 2013. All Rights Reserved.