AC Start je náš

AC Start je nášIhned po Velikonocích se žáci třídy IV. A a V. A vydali na AC Start, kde si za pomocí organizace IX. A, paní učitelky Těšínské a Ženíškové ze Svahové splnili zbývající disciplíny z Olympijského víceboje a všestrannosti. Přidali se k nám i žáci z 1. stupně ze Svahové, takže nás bylo více a bylo to příjemné setkání.
Počasí nám sice moc nevyšlo, ale díky pohybu nám zima určitě nebyla.

Žáci si plnili tyto disciplíny – hod kriketovým míčkem, skok do dálky s rozběhem, běhání na 60 m, 500 m a T-běh. Všichni se snažili o co nejlepší výkony a někteří velmi překvapili nejen svými výkony, ale i svým přístupem. Bylo to příjemné dopoledne plné pohybu a endorfinu. Když žáci zrovna neplnili disciplíny, tak se vzájemně povzbuzovali a motivovali k co nejlepším výkonům.
Paní učitelka Ženíšková pak poslala žákům nějaké drobnosti jako upomínku na toto skvěle strávené dopoledne. Chtěli bychom poděkovat všem, kteří se podíleli na přípravě, za jejich ochotu, podporu a dobrou náladu. Mockrát děkujeme!
Zapsala: Anna Hnátková, DiS.