EU peníze školám

Naše škola se zapojila do projektu
EU peníze školám. Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.plakat maly

Využíváme ICT

Využíváme ICT ve výuceNaše škola se zapojila do projektu
Využíváme ICT ve výuce.

Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.Využíváme ICT ve výuce - text

RPZŠ

   ROZVOJOVÉ PROJEKTY ZÁKLADNÍ ŠKOLY

Živý kraj

Logo_ZK

Měsíc březen v PTB

Měsíc březen v PTBJaro, jaro, jaro,
kde se tady vzalo.
Podívejte z okýnka,
vykvetla už první květinka.
Měsíc březen začal velmi pěkně a poučně. Na začátku měsíce jsme se společně s žáky 1. třídy ZŠ zúčastnili besedy „Veselé zoubky“, při které se děti dozvěděly a vyzkoušely, jak správně pečovat o svůj chrup, zahrály si k tomu hry na interaktivní tabuli a vyslechly příběh Hurvínka na dané téma.

Domů si odnesly malý dáreček. Navštívili jsme městskou knihovnu i knihovnu ve Staré Roli. Také jsme se potěšili se zvířátky v Mini ZOO. Výstava pro malé i velké Pat a Mat v Karlovarském muzeu se nám velice líbila. Akce s Obchodní akademií Karlovy Vary na téma „ 100. výročí založení naší republiky “ byla také velkým přínosem pro rozšiřování poznatků o naší republice, kde se i ti nejmladší dozvěděli spoustu nových informací a hry na jednotlivých stanovištích je zaujali a bavili. V Becherově vile děti shlédly výstavu jedinečných výrobků z porcelánu Ladislava Švarce a v malé dílničce si vyzkoušely vyrobit kachli z keramiky. Do školy zavítalo divadlo „Letadlo“, které nám zahrálo krásný příběh na téma jaro. No a měsíc březen jsme ukončili barevným setkáním v barvě zelené, zaměřené na bezpečnost dětí, aby se dozvěděly a věděly, kde na ně může čekat nebezpečí a jak reagovat v daných situacích. Během měsíce jsme vyráběli jarní a velikonoční obrázky pro výzdobu chodby a naší třídy. Těšíme se na jaro a pěkné jarní dny.
Zapsala: Hana Hronová

Copyright © 2013. All Rights Reserved.