Pat a Mat nás stále baví

Pat a Mat nás stále bavíPáťáci se vydali ve čtvrtek 14. března do Městského muzea na výstavu Pata a Mata. Netušili, co je vše čeká, o to byli zvědavější.
Hned na začátku jsme dostali pracovní listy a za každý splněný úkol si sami dali razítko. Žáci malovali a vytvářeli tak animovaný film, luštili tajenku, skládali puzzle, vytvářeli příběhy, „uklízeli dvoreček“, hledali rozdíly a nakonec se i podívali na filmeček. Žáci se pohybovali po výstavě sami, pokud potřebovali pomoc, poprosili spolužáky, paní učitelku nebo paní asistentku. Každý si pracoval dle svého tempa a všichni byli spokojeni.

Cestou zpátky jsme jeli nejdříve lanovkou k Imperialu a pak tradá do Staré Role. Výstava byla moc pěkná, žáci si vyzkoušeli svou pozornost, paměť i zručnost při plnění úkolů. Jsme rádi, že máme možnost navštěvovat takto záživná a zajímavá místa.

Děkujeme všem!
Zapsala: Anna Hnátková, DiS.