EU peníze školám

Naše škola se zapojila do projektu
EU peníze školám. Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.plakat maly

Využíváme ICT

Využíváme ICT ve výuceNaše škola se zapojila do projektu
Využíváme ICT ve výuce.

Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.Využíváme ICT ve výuce - text

RPZŠ

   ROZVOJOVÉ PROJEKTY ZÁKLADNÍ ŠKOLY

Živý kraj

Logo_ZK

Sazka Olympijský víceboj v Karlových Varech

Sazka Olympijský víceboj v Karlových VarechDne 13. března 2019 se v HMS Karlovy Vary (hale míčových sportů) odehrálo jako každý rok okresní kolo sportovní soutěže pořádané Sazkou. Samozřejmě jsme si to nenechali ujít a opět jsme se zúčastnili. Naši školu zastoupili tři žákyně a jeden žák z odloučeného pracoviště Svahová a devět žákyň a šest žáků z Vančurovky.
Organizace soutěže byla skvělá, prostředí ještě lepší. Žáci se snažili dostat ze sebe maximum, což se jim také povedlo.

Soutěžilo se v pěti disciplínách, a to v těchto – trojskok, hod 2kg medicinbalem, přeskoky přes švihadlo, kliky po dobu dvou minut, dribling po dobu dvou minut. Žáci soutěžili jako jednotlivci a někteří také jako družstvo za školu. Celkem se zúčastnilo osm škol z okresu.
I když jsme jako družstvo skončili poslední a jako jednotlivci se žáci neumístili na předních příčkách, všichni si to moc užili a těší se opět na příští rok. Jen přece si mohli vyzkoušet úplně jinou atmosféru, organizaci, porovnat se také s ostatními žáky jiných škol, získat zkušenosti, což je neocenitelné. Žáci a žákyně pak dostala malou sladkou odměnu, svůj pamětní list a kopii diplomu družstva v soutěži.
Jsme rádi, že taková soutěž vůbec existuje, a že se ji můžeme zúčastnit. Děkujeme všem organizátorům a sponzorům, kteří tuto soutěž zajišťují.
Zapsala: Anna Hnátková, DiS.

Copyright © 2013. All Rights Reserved.