Sazka Olympijský víceboj v Karlových Varech

Sazka Olympijský víceboj v Karlových VarechDne 13. března 2019 se v HMS Karlovy Vary (hale míčových sportů) odehrálo jako každý rok okresní kolo sportovní soutěže pořádané Sazkou. Samozřejmě jsme si to nenechali ujít a opět jsme se zúčastnili. Naši školu zastoupili tři žákyně a jeden žák z odloučeného pracoviště Svahová a devět žákyň a šest žáků z Vančurovky.
Organizace soutěže byla skvělá, prostředí ještě lepší. Žáci se snažili dostat ze sebe maximum, což se jim také povedlo.

Soutěžilo se v pěti disciplínách, a to v těchto – trojskok, hod 2kg medicinbalem, přeskoky přes švihadlo, kliky po dobu dvou minut, dribling po dobu dvou minut. Žáci soutěžili jako jednotlivci a někteří také jako družstvo za školu. Celkem se zúčastnilo osm škol z okresu.
I když jsme jako družstvo skončili poslední a jako jednotlivci se žáci neumístili na předních příčkách, všichni si to moc užili a těší se opět na příští rok. Jen přece si mohli vyzkoušet úplně jinou atmosféru, organizaci, porovnat se také s ostatními žáky jiných škol, získat zkušenosti, což je neocenitelné. Žáci a žákyně pak dostala malou sladkou odměnu, svůj pamětní list a kopii diplomu družstva v soutěži.
Jsme rádi, že taková soutěž vůbec existuje, a že se ji můžeme zúčastnit. Děkujeme všem organizátorům a sponzorům, kteří tuto soutěž zajišťují.
Zapsala: Anna Hnátková, DiS.