Vánoce jsou za dveřmi

Vánoce jsou za dveřmiAť naše přáníčko mezi vás letí,
radostné Vánoce přejí vám z PTB děti.
Třída PTB se od začátku měsíce prosince připravovala na vánoční besídku pro rodiče. Děti nejenom rodičům, ale i seniorům z Domova důchodců ve Staré Roli předvedly pěkný program plný písní, básní a pohybu.

Po předvedení vánoční besídky pro rodiče, která se dětem moc povedla, čekalo pro děti pod stromečkem překvapení, každý z dětí tam našel dáreček, který si nakreslil Ježíškovi a on jim ho splnil. Pak jsme ochutnali všichni vánoční cukroví, které děti přinesly a moc jsme si pochutnali. Děti vyrobily krásné dárečky, jak pro rodiče, tak i pro seniory. I děti prožily krásný prosinec ve škole, plný překvapení a pěkných zážitků. Na začátku měsíce nás navštívili ve třídě Mikuláš, andělé i čerti, kterým jsme také předvedli krátký program. Děti od nich dostaly bohatou nadílku. Navštívili jsme městskou knihovnu, kde pro nás paní knihovnice měla připravenou hezkou vánoční besedu. Zábavný program Honzy Krejčíka v Lidovém domě ve Staré Roli se nám také moc líbil. Barevné vánoční setkání bylo také pěkné a krásný předvánoční čas ve škole jsme zakončili návštěvou v kině, zhlédnutím pohádky „Když draka bolí hlava“. Poslední školní den před Vánoci jsme si všichni zazpívali v tělocvičně vánoční koledy, popřáli si krásné prožití vánočních svátků, bohatou nadílku a hodně zdraví v novém roce.
Zapsala: Hana Hronová