Mokré učení

Mokré učení„Jako žabky, žabičky skákali do vodičky, jako rybky, rybičky plavali si dětičky z naší milé školičky…“ Od 13. září do 6. prosince 2018 žáci III. A, zažívali mokré chvilky v bazénu při plaveckém výcviku v ZŠ na Růžovém vrchu. Každé pondělí se seznamovali s technikou plavání a hrami ve vodě. Kdo již plavat uměl, ten se zdokonaloval a stále učil nové plavecké styly, kdo neuměl, ten se učil od začátku.

Úspěchem některých bylo položit se na vodu a přestat se bát. Podařilo se. Ale bez ohledu na výkony si všichni chvíle ve vodě moc užívali a vždy se těšili na další hodiny. Na závěr plaveckého výcviku každý ukázal, co se naučil nebo v čem se zdokonalil. A jako ve škole, tak i tady každý absolvent dostal vysvědčení, MOKRÉ VYSVĚDČENÍ. Při předávání vysvědčení byli všichni moc pochváleni za snahu a pěkné chování. Určitě naší škole ostudu neudělali.

Za všechny, kteří se do vody těšili, napsala: D. Pirstitzová.