EU peníze školám

Naše škola se zapojila do projektu
EU peníze školám. Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.plakat maly

Využíváme ICT

Využíváme ICT ve výuceNaše škola se zapojila do projektu
Využíváme ICT ve výuce.

Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.Využíváme ICT ve výuce - text

RPZŠ

   ROZVOJOVÉ PROJEKTY ZÁKLADNÍ ŠKOLY

Živý kraj

Logo_ZK

Mokré učení

Mokré učení„Jako žabky, žabičky skákali do vodičky, jako rybky, rybičky plavali si dětičky z naší milé školičky…“ Od 13. září do 6. prosince 2018 žáci III. A, zažívali mokré chvilky v bazénu při plaveckém výcviku v ZŠ na Růžovém vrchu. Každé pondělí se seznamovali s technikou plavání a hrami ve vodě. Kdo již plavat uměl, ten se zdokonaloval a stále učil nové plavecké styly, kdo neuměl, ten se učil od začátku.

Úspěchem některých bylo položit se na vodu a přestat se bát. Podařilo se. Ale bez ohledu na výkony si všichni chvíle ve vodě moc užívali a vždy se těšili na další hodiny. Na závěr plaveckého výcviku každý ukázal, co se naučil nebo v čem se zdokonalil. A jako ve škole, tak i tady každý absolvent dostal vysvědčení, MOKRÉ VYSVĚDČENÍ. Při předávání vysvědčení byli všichni moc pochváleni za snahu a pěkné chování. Určitě naší škole ostudu neudělali.

Za všechny, kteří se do vody těšili, napsala: D. Pirstitzová.

 

Copyright © 2013. All Rights Reserved.