EU peníze školám

Naše škola se zapojila do projektu
EU peníze školám. Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.plakat maly

Využíváme ICT

Využíváme ICT ve výuceNaše škola se zapojila do projektu
Využíváme ICT ve výuce.

Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.Využíváme ICT ve výuce - text

RPZŠ

   ROZVOJOVÉ PROJEKTY ZÁKLADNÍ ŠKOLY

Živý kraj

Logo_ZK

Říjnové zprávičky z naší třídičky PT B

Říjnové zprávičky z naší třídičky PT BDěti z přípravné třídy se už sžily s novým kolektivem kamarádů i prostředím školy. Poctivě se připravují na vstup do 1. třídy ZŠ. Zaznamenávají pokroky ve všech oblastech osobnostního rozvoje. Jejich program je pestrý a děti se mají stále na co těšit. Od začátku školního roku shlédly děti folklorní festival v Karlových Varech v Thermalu nazvaný „Svět tančí“, dále navštívily ekofarmu ve Valči, knihovnu a Mini ZOO ve Staré Roli.

Divadlo „Letadlo“ jim předvedlo pěknou podzimní pohádku „V korunách stromů“ téma „Podzim“. Dnes jsme prožili také pěkné, velmi přínosné dopoledne o zájmovém dni, který se týkal finanční gramotnosti. Pro přípraváčky to bylo něco nového , zajímavého a poučného. Povídali jsme si na jednotlivých stanovištích například o penězích, našich bankovkách a mincích, k čemu nám peníze slouží, proč je potřebujeme, jaké mají hodnotu, nebo co je spoření, proč je důležité si spořit a nakonec si děti mohly vyrobit kasičku. Všechny děti z přípravné třídy jsou snaživé, zvídavé, živé a kamarádské.
Zapsala: Hana Hronová

 

Copyright © 2013. All Rights Reserved.