Loučení s PT B

Loučení s PT BŠkolní rok 2017/2018 v PT B se chýlí ke konci a my předškoláčci budeme vzpomínat na krásné chvíle
strávené v této třídě. Měsíc červen byl neobyčejně pestrý. Pilně jsme se připravovali na pasování předškoláků, na které jsme se moc těšili, protože bylo pojato v duchu indiánském, a to se nám moc líbilo a moc nás to bavilo. Zahráli jsme si na indiány v plné parádě.

Měli jsme indiánské oblečení a doplňky, které jsme si sami vyrobili. Zatančili jsme si indiánský tanec, zazpívali si a na stanovištích plnili úkoly. Líbil se nám náčelní „Medvědí tlapa“, který nás pasoval na školáky. Občerstvení bylo také moc dobré. Krásné chvíle jsme také strávili na začátku měsíce v Bečově nad Teplou, kde jsme měli možnost shlédnout loutkové divadlo, nahlédnout do muzea hrníčků a opéci si vuřty. Do Bečova jsme cestovali vlakem a jízda byla moc pěkná. Nezapomněli jsme ani na seniory v Domově důchodců ve Staré Roli, navštívili jsme je a předvedli besídku. Na konci měsíce jsme uskutečnili dva školní výlety společně s žáky prvního stupně a jeli se podívat na hrad Seeberg, Františkových Lázní a do Ústí nad Labem do krásné ZOO. Na úplném konci tohoto školního roku jsme si rozdali hodnocení práce za 2. pololetí , provedli sebehodnocení a popřáli si krásné slunečné prázdniny, abychom si odpočinuli a těšili se po prázdninách na vstup do 1. třídy.

Zapsala: Hana Hronová