Hurá vysvědčení

Hurá vysvědčeníPrvňáci dostanou své první vysvědčení. Jak už jsme psali, hodně se za celý školní rok naučili. Učení v první třídě zakončili podpisovou akcí. Každý se desetkrát podepsal celým svým jménem. Bylo to jako na autogramiádě. Vyrobili si totiž barevnou kytičku a do jejích barevných okvětních lístečků se každý každému podepsal, aby měli památku na první třídu. Potom už je čekaly pěkné výlety. Navštívili hrad Seeberk a prošli se po Františkových Lázních.

Byli také v ZOO v Ústí nad Labem. Tam se všem moc líbilo. Svezli se po ZOO vláčkem, viděli hodně zvířátek. Že si toho o zvířatech hodně zapamatovali, jsme se všichni přesvědčili na zábavném kvízu druhý den. Nyní už jen zbývá ten slavnostní den, kdy dostanou vysvědčení. Všichni se těší na jedničky a určitě i pochvaly budou. Rozloučí se, rozdají si kytičky s podpisy a popřejí si hezké prázdniny. Přejeme i vám všem hezké prázdniny.
Zapsala. Mgr. Hana Matějíčková