EU peníze školám

Naše škola se zapojila do projektu
EU peníze školám. Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.plakat maly

Využíváme ICT

Využíváme ICT ve výuceNaše škola se zapojila do projektu
Využíváme ICT ve výuce.

Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.Využíváme ICT ve výuce - text

RPZŠ

   ROZVOJOVÉ PROJEKTY ZÁKLADNÍ ŠKOLY

Živý kraj

Logo_ZK

Byli jsme fandit

Byli jsme fanditKdy? A kde? Ve čtvrtek 14. června jsme se rozjeli, druháčci z II. A, na stadion Závodu míru, abychom podpořili reprezentanty Karlovarského kraje. A proč? V tento den si zde změřili svoje sportovní síly, vytrvalost a houževnatost žáci se speciálně vzdělávacími potřebami z celé České republiky. Sportovního dne se zúčastnilo celkem 13 krajů ČR. Sešli se tu ti nejlepší, kteří obstáli v předcházejících kolech (oblastních a krajských). Vše probíhalo jako na velkých závodech.

Zahájení, soutěž, vyhlášení výsledků. 51. ročník Národního finále atletického čtyřboje žáků se speciálně vzdělávacími potřebami zahájil pan učitel Mgr. Z. Kunc a paní ředitelka Mgr. M. Kheilová, která mimo jiné všem popřála mnoho úspěchů a pěkné výsledky. Naše škola byla pořadatelem těchto závodů. Závodilo se v atletických disciplínách – sprint na 60 m, hod kriketovým míčkem, skok do dálky a vytrvalostní běh na 800m/dívky/ a 1 600m/chlapci/. Vše probíhalo v duchu fair play. Závodníci se snažili ze sebe vydat, co mohli a snažili se o co nejlepší výsledky. Závěrečné vyhodnocení a vyhlášení výsledků proběhlo v kině Panasonic. Karlovarský kraj se umístil na krásném, leč bezmedailovém 4. místě. Ale přesto je to pro nás velký úspěch. Krásné sportovní dopoledne si všichni moc užili a dokázali, jakými sportovci vlastně jsou. Tak sportu zdar a příští rok při měření sportovních sil zase nashledanou!!!

Za všechny malé fandící sportovce napsala: D. Pirstitzová.

Copyright © 2013. All Rights Reserved.