Blíží se konec školního roku

Blíží se konec školního rokuDěti z přípravné třídy PT B se připravovaly celý měsíc na besídku pro rodiče, která se konala tento týden v úterý. Děti předvedly rodičům dlouhý program, plný básní, písní i pohybu. Do programu také zařadily pohádky, které krásně nejen zahrály, ale také zazpívaly. Besídka se jim moc povedla. Na závěr besídky obdarovaly děti své rodiče malým, ale moc hezkým dárkem. Děkujeme rodičům za výborné občerstvení, které dětem připravili po besídce.

Dále děti zažily pěkné chvíle ve Světě záchranářů a to hned dvakrát v jednom týdnu. Akce nazvané „Linka 155“ a „Svět rizik“ nabídly dětem nezapomenutelné chvíle. Seznámily se například s vybavením sanitky, do které nastoupily, mohly si vyzkoušet některé zařízení v ní nebo se dověděly, jak se zachovat v případě, když je někdo zraněn a jak mu pomoci. Tyto praktické činnosti se dětem moc líbily, také si ještě zajezdily na dopravním hřišti a jiné. Naposledy v tomto školním roce jsme navštívili Mini ZOO ve Staré Roli a městskou knihovnu. Zúčastnili jsme se zájmového dne a školního rozhlásku. Teď se připravujeme na pasování předškoláků na školáky, na které také pozveme rodiče, ale o tom až zase příště.

Zapsala: Hana Hronová