EU peníze školám

Naše škola se zapojila do projektu
EU peníze školám. Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.plakat maly

Využíváme ICT

Využíváme ICT ve výuceNaše škola se zapojila do projektu
Využíváme ICT ve výuce.

Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.Využíváme ICT ve výuce - text

RPZŠ

   ROZVOJOVÉ PROJEKTY ZÁKLADNÍ ŠKOLY

Živý kraj

Logo_ZK

Zprávičky z naší třídičky za měsíc duben

Zprávičky z naší třídičky za měsíc dubenDěti z PT B zažily pestrý měsíc duben. Začátkem měsíce jsme navštívili Becherovu vilu v našem městě, kde jsme shlédli pěknou vernisáž Petra Poše a ve výtvarné dílně jsme si vyrobili prstového maňáska na motivy jeho díla. Ke Dni Země jsme se společně s I.A a II.A zúčastnili akce „Chceme čisté město“ a cestou na Kozodoj jsme sbírali odpadky, které do přírody nepatří.

V Kozodoji jsme dále pomáhali sbírat na louce klacíky a za odměnu si vyzkoušeli zasít trávu pro zvířátka. Shlédli jsme krásná velká zvířata, která jsme mohli nakrmit a hlavně pohladit. Dozvěděli jsme se o nich spoustu nových poznatků.
Také jsme se těšili z návštěvy Mini ZOO, kterou navštěvujeme pravidelně každý měsíc. Děti si zaslouží velkou pochvalu, protože nikdy nejdeme za nimi s prázdnou, ale vždy s plnými taškami suchého pečiva, skořápek a piškotů pro opičky. Beseda se strážníky městské policie také byla pro děti zajímavá. Dozvěděly se spoustu informací o jejich práci a seznámily se s jejich osobním vybavením i uniformou. Ke konci měsíce jsme jeli do krajské knihovny, kde paní knihovnice měla pro nás připravený pěkný program se zapojením dětí o nepořádném klukovi „O Barlibánu“, který se postupně napravoval, až se z něho stal správný kluk. Pěkný byl i školní rozhlásek, který pro první stupeň připravuje Ivetka Holušková. No a měsíc jsme ukončili rozdáním pochvalných listů za 3. čtvrtletí tohoto školního roku i s malým dárečkem a radostí prodlouženého volna. Nezapomněli jsme si povědět o „Pálení čarodějnic“ a takovou malou čarodějnici si vyrobit.
Zapsala: Hronová Hana

Copyright © 2013. All Rights Reserved.