EU peníze školám

Naše škola se zapojila do projektu
EU peníze školám. Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.plakat maly

Využíváme ICT

Využíváme ICT ve výuceNaše škola se zapojila do projektu
Využíváme ICT ve výuce.

Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.Využíváme ICT ve výuce - text

RPZŠ

   ROZVOJOVÉ PROJEKTY ZÁKLADNÍ ŠKOLY

Živý kraj

Logo_ZK

Zápis nových dětí a žáčků na naší škole

Zápis nových dětí a žáčků na naší školeJsme velice rádi a nesmírně si vážíme zájmu rodičů o výuku svých děti u nás ve škole. První vstup do „velké“ školy pro nové předškoláčky a prvňáčky proběhl v pěkném prostředí SPC, příjemné paní učitelky se budoucím žáčkům co nejvíce věnovaly, povídaly si s nimi a nakonec si prckové odnesli i dárečky, něco na památku, něco k zakousnutí. Je však škoda, že do přípravné třídy jsme nemohli vzít všechny zájemce, neboť v současné době je pouze pro děti, kterým byl povolen odklad povinné školní docházky. Tudíž jsme museli i odmítnout.

Bylo to takové zvláštní říci malé šikovné holčičce, která se těšila do školy, musíš ještě do školky. A tak jak nakukovala pořád dovnitř, nabídly jsme jí, ať se jde alespoň podívat na zápis do školy svého malého kamaráda. Byla šťastná, vletěla dovnitř, aniž by čekala na maminku. Udělaly jsme jí alespoň radost a věříme, že se názory a zákony na přípravnou třídu co nejrychleji pozmění, aby si každý mohl vybrat školu a vzdělávání dle svého. (Alena Linhartová)

 

Copyright © 2013. All Rights Reserved.