Měsíc březen v PT B

Měsíc březen v PT BTento měsíc jsme si povídali o pohádkách, seznamovali jsme se s jejími hrdiny, hráli divadlo, zpívali písně ze známých filmových pohádek, reprodukovali a malovali pohádky. Také jsme navštívili knihovnu ve Staré Roli, dovídali se další zajímavosti o pohádkách, četli jsme si příběhy a prohlíželi pohádkové knihy. Dále jsme se byli podívat za zvířátky v naší Mini ZOO, všem dětem zvířátka děkují za dobroty, které jim pravidelně přináší.

Pan Kocek z MiniZOO, který se nám vždy maximálně věnuje chválí všechny děti za to, že si pamatují získané poznatky a zajímavé informace. II.A ZŠ nás pozvala na besedu o ústní hygieně, při které jsme si povídali o péči našeho chrupu a odnesli si domů dáreček. Těšili jsme se z přicházejícího se jara a blížících se Velikonoc. Moc nás bavilo velikonoční vyrábění a experimentování. Zdobili jsme různým způsobem vyfouklá vajíčka, vybarvovali velikonoční košíčky, vyrobené z odpadového materiálu, lepili a stříhali. Legrační a zábavné vystoupení Honzy Krejčíka v Lidovém domě ve Staré Roli se nám moc líbilo, moc nás pobavilo. Teď už se těšíme na velikonoční prázdniny a velikonoční svátky.
Zapsala: Hana Hronová