Velikonoční dřepování

28. března 2018

Před velikonočními svátky jsme si zopakovali loňské dřepování. Loni akce proběhla poprvé, dřepoval každý, kdo se chtěl zapojit. Vytvořeným rekordem školy bylo ohromující číslo, které žáci parlamenťáci pracně počítali dvě hodiny. Proto jsme se letos rozhodli změnit pravidla. Nechali jsme dřepovat přihlášené pětičlenné štafety. Stanovili jsme dvě kategorie, pro I. a pro II. stupeň zvlášť, aby měli všichni zúčastnění šanci zvítězit.

Vyzvali jsme Svahovku a jejich ŽP, aby se zapojili a porovnali s námi výsledek. Jak to dopadlo? Na Svahovce se zúčastnilo 6 štafet, u nás 9 štafet. Svahovka dosáhla 2 366 dřepů, Vančurovka pak 3 292 dřepů. Když chcete srovnávat, musíte spočítat počet dřepů na jednu štafetu. Tady je výsledek. Svahovka 394 dřepy na jednu štafetu, Vančurovka 365 dřepů na jednu štafetu. Tak kdo je lepší?
Navázali jsme spolupráci se ŽP Svahovky a povedlo se. Budeme se těšit na další společnou akci. Cíl jsme naplnili vrchovatě! Rozhýbali jsme žáky, kteří si dřepování dokázali vychutnat. Ti, co nedřepovali, fandili a občas žasli. Vždyť 333 dřepy žákyně Táni zaskočily nás všechny. Táňa se stala královnou dřepů, blahopřejeme!