EU peníze školám

Naše škola se zapojila do projektu
EU peníze školám. Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.plakat maly

Využíváme ICT

Využíváme ICT ve výuceNaše škola se zapojila do projektu
Využíváme ICT ve výuce.

Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.Využíváme ICT ve výuce - text

RPZŠ

   ROZVOJOVÉ PROJEKTY ZÁKLADNÍ ŠKOLY

Živý kraj

Logo_ZK

Přednáška na téma „Přátelství“

Přednáška na téma „Přátelství“12. března se naše třída VI.A zúčastnila přednášky na téma Přátelství. Do naší školy zavítal pan Zdeněk Pospíšil, aby nám povyprávěl o lásce, kamarádství i o rodině. Vzpomínal na vlastní zážitky z dětství, popisoval příběhy dětí z ostatních škol, kde přednáší. Dozvěděli jsme se ale také mnoho o jeho vlastních hodnotách a o tom, jak se tyto hodnoty odrazily v jeho životě a manželství.

Všechna ta vyprávění nám připomněla, že se někdy nechováme tak, abychom druhým lidem, potažmo i sobě, neubližovali. Shodli jsme se na tom, že se budeme snažit být více „přejícní“, budeme si víc pomáhat, naučíme se naslouchat. Zkrátka se budeme chovat tak, jak si přejeme my sami, aby se k nám chovali druzí.
Lenka Oulovská, tř. uč. VI.A

 

 

Copyright © 2013. All Rights Reserved.