Zájmový den a vysvědčení u nás na škole

Zájmový den a vysvědčení u nás na školeVe středu jsme se všichni moc a moc těšili do školy!! Nastalo tolik očekávané rozdávání vysvědčení. A nejen to. Ještě před tím jsme měli první až třetí vyučovací hodinu zájmové hodiny. Neprobíhalo běžné vyučování, ale každý z dětí a žáků si mohl vybrat předmět, kterému se pak celé dopoledne věnoval. A nebyl to obyčejný výukový předmět, ale zájmové činnosti.

Mohli jsme si vybrat např.: Sportuj a hraj hry, Zpívej, hraj a tancuj, Zkoumej, bádej, přemýšlej, Kuchti a mlsej, Modeluj a čaruj keramiku, Maluj, kresli a tvoř. Na výběr bylo opravdu hodně aktivit. Úžasné a krásné dopoledne. Byl to dobrý nápad od našich učitelů, spojit vysvědčení s dobrovolnou tvůrčí činností. Pěkně jsme si to užili, malí žáčci se staršími dohromady, prostě paráda. Aktivity si vzal na starost celý pedagogický sbor, akci řídila Pavlínka Ledvinová.

(Alena Linhartová, ZŠ a SŠ Vančurova, K. Vary)