EU peníze školám

Naše škola se zapojila do projektu
EU peníze školám. Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.plakat maly

Využíváme ICT

Využíváme ICT ve výuceNaše škola se zapojila do projektu
Využíváme ICT ve výuce.

Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.Využíváme ICT ve výuce - text

RPZŠ

   ROZVOJOVÉ PROJEKTY ZÁKLADNÍ ŠKOLY

Živý kraj

Logo_ZK

Plavání III. A a IV. A

Plavání III. A a IV. A„Co budeme dělat?“ „Budu to umět?“ „Budou tam na nás hodní?“ Takovýmito a podobnými otázkami zahrnovali třeťáci paní učitelky a své o rok starší spolužáky. Proč se ptali? No přeci proto, že šli poprvé na plávání. Čtvrťáci už to v bazénu ve škole na Růžovém Vrchu znali, tak se ochotně podělili o své loňské zkušenosti. Kdy to začalo? Hned v září a pak ještě další tři měsíce. Ano! Naše děti plavaly skoro celé I. pololetí. A co se naši žáčci naučili? Plavat znak, někteří i kraul a zkoušeli i skákat ze startovacích bloků.

Kdo je to naučil? Velmi zkušené a schopné paní plavčice. Plavecký výcvik utekl ve vodě jako voda a už se šlo na poslední lekci. Všichni, kteří chodili pravidelně, dostali i mokré vysvědčení. Co se dělo, když jsme šli domů? Zase jen samá otázka. „Kdy bude plavání?“ „Kam budeme chodit?...“ Jen se nebojte, příští rok zase znova. Jen současní čtvrťáci předají plaveckou štafetu budoucím třeťákům.
Zapsala: Mgr. Hana Dědková

 

 

Copyright © 2013. All Rights Reserved.