Zpíváme si koledy

Zpíváme si koledy„Vánoce se přiblížily, my se na ně moc těšili. Koledy jsme zazpívali, při tom dobrý pocit měli…“ 22. prosinec jsme si pěkně užili. Opravdu svátečně. Před vánočními besídkami ve třídách jsme se naposledy sešli v tomto roce 2017, abychom si společně zazpívali. Adventní a vánoční čas jsme zakončili, jako každý rok „Zpíváním koled.“ Letos jsme se ale nesešli na schodech, nýbrž v tělocvičně. Je nás již hodně a tak se na schody nevejdeme.

Zpívání zahájila Kačenka Divíšková ze třídy II. A, která přednesla krásnou básničku o Vánocích plných porozumění, lásky a hlavně o společně stráveném času. Na závěr zpívání jsme si všichni popřáli hezké vánoční svátky a příjemný Nový rok 2018. Po té jsme se rozešli do tříd a zde jsme se bavili při vánočních třídních besídkách. Byly to pěkné společně prožité chvilky, ale už jsme se těšili domů. Na Vánoce a vánoční prázdniny. Tak šťastné a veselé!!!

Za všechny zpěváčky napsala: D. Pirstitzová