EU peníze školám

Naše škola se zapojila do projektu
EU peníze školám. Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.plakat maly

Využíváme ICT

Využíváme ICT ve výuceNaše škola se zapojila do projektu
Využíváme ICT ve výuce.

Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.Využíváme ICT ve výuce - text

RPZŠ

   ROZVOJOVÉ PROJEKTY ZÁKLADNÍ ŠKOLY

Živý kraj

Logo_ZK

Česko zpívá koledy

Česko zpívá koledyZastavme se v tomto adventním čase a předvánočním shonu a zazpívejme si… V tomto duchu se opět neslo naše již tradiční několikáté setkání na zpívání „Česko zpívá koledy.“ Proto jsme se sešli 13. prosince s dětmi, žáky a jejich rodiči v areálu naší školy, abychom si v předvánočním čase popovídali, popili teplý čaj, zakousli se do voňavých perníčků a především, abychom si společně s celým Českem zazpívali koledy: „Nesem vám noviny, Narodil se Kristus Pán, Štěstí, zdraví, pokoj svatý, Půjdem spolu do Betléma, Pásli ovce valaši, Rolničky, rolničky…“

V úvodu jsme si prohlédli projekci na školní budově o činnosti našich dětí a žáků, po té nás přivítala p. ředitelka Mgr. M. Kheilová a v závěru našeho setkání všem popřála šťastné a veselé Vánoce a úspěšný příští rok 2018. Zazpívali si úplně všichni, protože všechny koledy byly promítány projekcí opět na budovu školy. Takže i ti, kteří neznali text, si zazpívali. Setkání to bylo moc pěkné. Neslo se v pohodové náladě, klidu a porozumění. Přijďte příští rok i vy mezi nás, pozastavit se v předvánočním čase a nechat se pohladit vánoční náladou.

Za všechny zúčastněné napsala: D. Pirstitzová

Copyright © 2013. All Rights Reserved.