Česko zpívá koledy

Česko zpívá koledyZastavme se v tomto adventním čase a předvánočním shonu a zazpívejme si… V tomto duchu se opět neslo naše již tradiční několikáté setkání na zpívání „Česko zpívá koledy.“ Proto jsme se sešli 13. prosince s dětmi, žáky a jejich rodiči v areálu naší školy, abychom si v předvánočním čase popovídali, popili teplý čaj, zakousli se do voňavých perníčků a především, abychom si společně s celým Českem zazpívali koledy: „Nesem vám noviny, Narodil se Kristus Pán, Štěstí, zdraví, pokoj svatý, Půjdem spolu do Betléma, Pásli ovce valaši, Rolničky, rolničky…“

V úvodu jsme si prohlédli projekci na školní budově o činnosti našich dětí a žáků, po té nás přivítala p. ředitelka Mgr. M. Kheilová a v závěru našeho setkání všem popřála šťastné a veselé Vánoce a úspěšný příští rok 2018. Zazpívali si úplně všichni, protože všechny koledy byly promítány projekcí opět na budovu školy. Takže i ti, kteří neznali text, si zazpívali. Setkání to bylo moc pěkné. Neslo se v pohodové náladě, klidu a porozumění. Přijďte příští rok i vy mezi nás, pozastavit se v předvánočním čase a nechat se pohladit vánoční náladou.

Za všechny zúčastněné napsala: D. Pirstitzová