EU peníze školám

Naše škola se zapojila do projektu
EU peníze školám. Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.plakat maly

Využíváme ICT

Využíváme ICT ve výuceNaše škola se zapojila do projektu
Využíváme ICT ve výuce.

Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.Využíváme ICT ve výuce - text

RPZŠ

   ROZVOJOVÉ PROJEKTY ZÁKLADNÍ ŠKOLY

Živý kraj

Logo_ZK

Vánoční koncert

Vánoční koncert„Noty, noty, notičky, zpívali jsme písničky. O Vánocích a z pohádek těšíme se již na svátek. Na který, na který, na ten večer Štědrý…“ Vánoce se přiblížily, už jsou na dosah. Proto se 4. prosince v naší škole rozezněly tóny vánočních písní a koled. Přijeli s nimi za námi pan Antonín Vyšehradský a paní Alena Boháčová. Nejdříve jsme si pěkně povídali o Vánocích, a co jim předchází. Čas adventu trvá sice jenom čtyři týdny, ale nám se zdá nekonečný.

A tak mezi hraním a zpíváním jsme se dozvěděli o vánočních tradicích, zvycích a o svátcích svatých, se kterými se vždy pojí nějaká ta pranostika. Do vyprávění, povídání a zpívání jsme se také aktivně zapojovali. Na závěr společného setkání pro nás byly připraveny hudební hádanky. Kdo správně zařadil písničku k názvu pohádky, dostal sladkou odměnu. V tento předvánoční čas jsme společně strávili příjemnou a pohodovou hodinku plnou krásných písní, zpěvu a poznání. Zpívali jsme všichni malí, velcí i dospěláci a všem bylo moc pěkně. Pak zazvonil zvonec a setkání nastal konec. Plni vánočních melodií a melodií z pohádek jsme se rozloučili a těšíme se na další setkání.
Za všechny zpěváčky napsala: D. Pirstitzová.

Copyright © 2013. All Rights Reserved.