Šablony II

Domácí vzdělávání dětí z PTB na týden od 20. 4. 2020

Milí rodiče,

k domácímu vzdělávání dětí na týden od 20. 4. 2020 budeme využívat pracovních sešitů, které jste si mohli vyzvednout ve škole Závodu Míru od 8.00. do 12.00 hodin. Kdo si je ještě nevyzvedl, tak tam stále na vás čekají. Byla bych moc ráda, kdyby tyto pracovní sešity byly vypracovávané společně tak, jak budou úkoly zadávány v jednotlivých sešitech na určitých stránkách v domácím vzdělávání. Prosím o pěkné zacházení s nimi. Dále vás žádám o zpětnou vazbu domácího vzdělávání. Ráda bych viděla zpracované náměty a pracovní listy, abych se potěšila, mohla dětem poslat pochvalu a motivovala je k další práci. To znamená, že bych vás chtěla poprosit o to, abyste hotové úkoly vždy za daný týden vyfotily a mailem mi je poslali k nahlédnutí. Kdyby vám to nedělalo problém, ráda bych se podívala i zpětně, které už máte hotové z minulých týdnů. Kdo mi už poslal, tak znovu neposílá. Chtěla bych vám moc poděkovat za spolupráci a pomoc při vzdělávání vašich dětí. Uvidíte, společně to zvládneme, jako kdyby děti chodily do školy. Přeji pěkný týden, hodně trpělivosti a zdraví, Hanka Hronová.

Názvy pracovních sešitů a vypracované stránky:
Matematika předškoláka – máme zpracované do str. 11, pokračovat budeme od str. 12
Písanka předškoláka – máme zpracované do str. 13 a str. 20, pokračovat budeme od str. 14
Bezpečně do školy – máme zpracované do str. 9, pokračovat budeme od str. 10
Svět předškoláka – máme zpracované do str. 10, pokračovat budeme od str. 11
Zdravá škola – máme zpracované tyto str. 1,2,8,9,12,13,16,17

Děti, které tyto stránky nemají vypracované, si je postupně mohou dokončit. Děkuji.

Pro domácí vzdělávání dětí můžete, milí rodiče, také využívat např. televizní vyučování UčíTelka, www.vcelka.cz, www.ctedu.cz, Pinterest, Logohrátky.

Učební materiály otevřete kliknutím na jejich název:

Domácí vzdělávání malých předškoláčků 4

Pracovní list č.4