Listopad v ŠD – Divadlo Waldini

Listopad v ŠD – Divadlo WaldiniPoslední den v listopadu k nám do školní družiny zavítal pan kouzelník se svým Divadlem Waldini. Předvedl nám mnoho pěkných kouzelnických triků a dokonce se s námi podělil o tajemství jednoho jednoduchého a ukázal nám, jak se dělá. Jenomže my víme, že každý, byť i nejjednodušší trik se musí pečlivě a trpělivě nacvičit a že to trvá hodně dlouho, než to vypadá právě jednoduše.

Potom si pan kouzelník ze svého publika vždy vybral nějakého šikovného pomocníka, aby mu s „kouzlem“ pomohl. Děti si to pomáhání s kouzlením moc užívaly a to především proto, že se jim tato kouzla děla pod jejich vlastníma rukama a tentokrát si samozřejmě pan kouzelník už všechna tajemství nechal pro sebe. Na závěr nafoukl několik balonků a svýma hbitýma rukama vytvořil různá zvířátka, která rozdal dětem. Představení bylo oživené legračními vsuvkami, takže jsme se všichni výtečně pobavili a všem se nám to moc líbilo.
Za ŠD zapsala Jitka Vlčková