Divadlo Bedna v ŠD

Divadlo Bedna v ŠDV pondělí 15.5.2017 měla školní družina o zábavu postaráno. Přijelo k nám divadlo Z Bedny. Zahráli jsme si s panem Pohodou pohádku o veliké řepě, zazpívali písničky a nakonec jsme šli na školní zahradu, kde jsme probíhali pod lanem a každý dostal sladkou odměnu. Všem se to moc líbilo, hezky jsme se pobavili a zasmáli. V měsíci květnu nebylo moc hezké počasí, tak jsme využívali školní družinovou třídu, kam jsme koupili pro děti hrací stůl, kde je spousta her.

Děti si ho velmi oblíbily, ale umí si hrát i s jinými hrami a stavebnicemi, a proto i ve třídě děláme různé soutěže. Vyhrála i tělocvična, hrajeme různé hry, překážkové dráhy a soutěže - umíme i fandit a užívat si to. Pokud se udělalo hezky, šli jsme i na hřiště, kde se děti také vydováděly. 7.5.2017 byl svátek matek, vytvořili jsme pro maminky přáníčka, děti měly ze své práce velkou radost.
Už se těšíme na červen. Čeká nás výlet do Nové Role do porcelánky, kde si můžeme ozdobit hrneček či talířek.
Ještě 31.5.2017 budeme mít besedu a akci s policejními psy, kteří jsou vycvičeni na hledání drog.
Zpracovala: Lenka Maslikiewiczová