EU peníze školám

Naše škola se zapojila do projektu
EU peníze školám. Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.plakat maly

Využíváme ICT

Využíváme ICT ve výuceNaše škola se zapojila do projektu
Využíváme ICT ve výuce.

Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.Využíváme ICT ve výuce - text

RPZŠ

   ROZVOJOVÉ PROJEKTY ZÁKLADNÍ ŠKOLY

Živý kraj

Logo_ZK

Březen v ŠD - exkurze v pekárně v Tescu

Březen v ŠD - exkurze v pekárně v TescuV pátek 24.3.2017 jsme byli se školní družinou na exkurzi v pekárně v Tescu. Po krátkém úvodu a seznámení s následujícím programem ze strany zaměstnanců Tesca jsme nejdříve vyrazili na krátkou obhlídku některých prostor, skladů a pracovišť potřebných pro zajištění běžného chodu takového zařízení. Poté jsme se odebrali k místní pekárně, kde jsme si nejdříve oblékli jednorázové zástěry a čepice a pak si již každý mohl zkusit vlastnoručně uplést housku z připraveného těsta, ozdobit kořením či solí a po upečení si ji děti mohly ještě teploučkou sníst nebo vzít domů a pochlubit se rodičům.


Dále jsme také viděli, jak vypadá „z druhé strany“ stroj na výkup lahví, pak si někdo mohl vyzkoušet obsluhu u pultového prodeje a v závěru si děti zkusily markování zboží na pokladně a vytisknutí účtenky, kterou si mohly vzít na památku domů.
Celá akce se všem velmi líbila, odnesli jsme si spoustu zajímavých zážitků a poznatků a děti měly možnost vytvořit si rámcovou představu, jak složitý je provoz některých pracovišť v takovémto hypermarketu.
Za ŠD zapsala Jitka Vlčková

Copyright © 2013. All Rights Reserved.