EU peníze školám

Naše škola se zapojila do projektu
EU peníze školám. Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.plakat maly

Využíváme ICT

Využíváme ICT ve výuceNaše škola se zapojila do projektu
Využíváme ICT ve výuce.

Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.Využíváme ICT ve výuce - text

RPZŠ

   ROZVOJOVÉ PROJEKTY ZÁKLADNÍ ŠKOLY

Živý kraj

Logo_ZK

Karnevalový rej masek

Karnevalový rej masekV měsíci únoru v naší školní družině proběhly dvě velké akce. První byla srdce pro maminku k svátku Valentýn. Z barevného papíru lepili a stříhali srdíčka. Druhá byla v rámci masopustního veselí v maskách. Pro děti jsme připravili různé soutěže, kde jsme se moc zasmáli a pobavili. Děti si užívaly si překážkovou jízdu na koloběžce, kroketovou dráhu a hod na plechovky. Na závěr jsme měli taneční rej a sladké odměny. Na této akci nás navštívila vedoucí školní družiny paní Barvířová.

I přes velké mrazy jsme chodili na procházky do přírody, krmili jsme vyhladovělé ptáčky a poznávali zimní přírodu. Děti byly nadšené z velké vody a krásných peřejí na řece Ohři. Poučení o nebezpečí bylo veliké a důrazné.
Letošní krásná ledová zima nám ukázala své kouzlo.

Napsala: vychovatelka Lenka Maslikiewiczová

 

Copyright © 2013. All Rights Reserved.