Karnevalový rej masek

Karnevalový rej masekV měsíci únoru v naší školní družině proběhly dvě velké akce. První byla srdce pro maminku k svátku Valentýn. Z barevného papíru lepili a stříhali srdíčka. Druhá byla v rámci masopustního veselí v maskách. Pro děti jsme připravili různé soutěže, kde jsme se moc zasmáli a pobavili. Děti si užívaly si překážkovou jízdu na koloběžce, kroketovou dráhu a hod na plechovky. Na závěr jsme měli taneční rej a sladké odměny. Na této akci nás navštívila vedoucí školní družiny paní Barvířová.

I přes velké mrazy jsme chodili na procházky do přírody, krmili jsme vyhladovělé ptáčky a poznávali zimní přírodu. Děti byly nadšené z velké vody a krásných peřejí na řece Ohři. Poučení o nebezpečí bylo veliké a důrazné.
Letošní krásná ledová zima nám ukázala své kouzlo.

Napsala: vychovatelka Lenka Maslikiewiczová