Prosinec v ŠD

Prosinec v ŠD„Mikulášské odpoledne“ - v pondělí 5. 12. 2016 jsme se sešli při celodružinové akci, kdy jsme si nejprve připomněli význam a symboliku Mikulášské tradice a poté si společně zasoutěžili, zatančili, vyluštili spoustu hádanek a nakonec na každého čekala sladká odměna. Všichni jsme si užili spoustu legrace a také se něco naučili.
„Vánoční přáníčka“ – jak všichni víme, vlastnoručně vyrobené a darované vánoční přáníčko potěší nejvíc. Takže trocha střihání, lepení, zdobení, psaní, kreslení a je to tu… krásné výtvory, které si děti mohly vzít domů a obdarovat jimi rodiče či své blízké.

„Těšíme se na Štědrý den“ - v posledním týdnu před vánočními prázdninami jsme měli ve školní družině také nadílku pod vánoční stromeček. Pod ním děti našly krásné nové hry do školní družiny či drobné dárečky, ze kterých měli všichni velkou radost. Zazpívali jsme si koledy, ochutnali cukroví, rozbalili dárečky a navzájem si popřáli „Šťastné a veselé“.
Za ŠD vychovatelka Jitka Vlčková