Podzim ťuká na dveře

Podzim ťuká na dveřePodzim už je tu a tak jsme využily přírodní materiály k výzdobě naší školy. S žáky jsme nasbíraly barevné podzimní listí a zároveň jsme si udělaly soutěž v poznávání stromů. Listy jsme využili k dekoraci našeho ježečka Bodlinky a jeho kamarádů. Práce se dětem zdařila. Dne 12.10.2016 proběhla na naší škole VLAŠTOVKIÁDA. Děti si vyrobili klasické i netradiční vlaštovky v průběhu týdne a vyzdobily si je dle své fantazie.

A závody začaly.  Létalo se na dálku, na cíl i do výšky. Všichni byli moc šikovní a všichni se umístili v nějaké disciplíně. Zalétaly si i paní vychovatelky. Sladká odměna byla pro každého, kdo se zúčastnil. Brzy nás čekají dušičky a vy se těšte na naše strašidla, která se chystáme vyrobit.