EU peníze školám

Naše škola se zapojila do projektu
EU peníze školám. Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.plakat maly

Využíváme ICT

Využíváme ICT ve výuceNaše škola se zapojila do projektu
Využíváme ICT ve výuce.

Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.Využíváme ICT ve výuce - text

RPZŠ

   ROZVOJOVÉ PROJEKTY ZÁKLADNÍ ŠKOLY

Živý kraj

Logo_ZK

Podzim ťuká na dveře

Podzim ťuká na dveřePodzim už je tu a tak jsme využily přírodní materiály k výzdobě naší školy. S žáky jsme nasbíraly barevné podzimní listí a zároveň jsme si udělaly soutěž v poznávání stromů. Listy jsme využili k dekoraci našeho ježečka Bodlinky a jeho kamarádů. Práce se dětem zdařila. Dne 12.10.2016 proběhla na naší škole VLAŠTOVKIÁDA. Děti si vyrobili klasické i netradiční vlaštovky v průběhu týdne a vyzdobily si je dle své fantazie.

A závody začaly.  Létalo se na dálku, na cíl i do výšky. Všichni byli moc šikovní a všichni se umístili v nějaké disciplíně. Zalétaly si i paní vychovatelky. Sladká odměna byla pro každého, kdo se zúčastnil. Brzy nás čekají dušičky a vy se těšte na naše strašidla, která se chystáme vyrobit.

 

 

Copyright © 2013. All Rights Reserved.