Školní družina v květnu

Školní družina v květnuZačátkem května se ve školní družině opět představilo naše oblíbené Divadlo z Bedny, děti se podívali na vtipnou pohádku O Čarodějnici a ještě si zasoutěžili o drobné sladkosti. Všem dětem i paním vychovatelkám se divadlo mooooc líbilo.

Další týden následovala návštěva městské policie, kde jsme besedovali o nebezpečích při samostatných odchodech domů ze školy, pohybu venku i doma a jak se v těchto situacích zachovat , vyzkoušeli jsme si vše nanečisto, ale doufáme, že nikoho z nás nic takového nepotká a následující Den dětí ve školní družině proběhl ve sportovním duchu, nejdříve pochodem po okolí školy a sportovními hrami a po té nás paní vychovatelky překvapili s nanuky.