Výlet do Nejdku

Výlet do NejdkuKaždoročně se děti ze všech oddělení k závěru školního roku účastní celodružinového výletu. Letos jsme v posledním červnovém týdnu vyrazili do Nejdku, abychom absolvovali naučnou stezku Děti dětem. Nejprve jsme si v penzionu Anna vyzvedli zápisové kartičky a mapu, kde jsme měli zakreslenou trasu, po které se vydáme.  Na trase, která vede lesem i vesnicí  se nachází několik informačních tabulí spolu s úkoly, které jsme průběžně plnili. Když nás přepadl hlad a únava, tak jsme se občerstvili a načerpali nové síly.

Po splnění všech úkolů jsme úspěšně došli do cíle-Penzionu Anna, kde jsme dostali odměny a naobědvali se. Zpáteční cestu vlakem většina dětí prospala, ale všichni byli spokojení a na výletě se nám moc líbilo.