O2 Chytrá škola

Od září 2018 jsme pilotní školou Nadace O2, která nás zapojila do programu
O2 Chytrá škola.

 

EU peníze školám

Naše škola se zapojila do projektu
EU peníze školám. Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.plakat maly

Využíváme ICT

Využíváme ICT ve výuceNaše škola se zapojila do projektu
Využíváme ICT ve výuce.

Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.Využíváme ICT ve výuce - text

RPZŠ

   ROZVOJOVÉ PROJEKTY ZÁKLADNÍ ŠKOLY

Živý kraj

Logo_ZK

Šablony II

Školní družina v lednu

Školní družina v lednuV lednu jsme si ve školní družině povídali mimo jiné o životě zvířat. Chtěli jsme aby děti věděly proč je třeba pečovat o zvířata. Na procházkách si povídáme o životě volně žijících zvířat, o tom co zvířátka potřebují hlavně v zimním období aby se jim lépe žilo. Navštívili jsme s dětmi Mini Zoo ve Staré Roli kde se mohly seznámit s některými zvířátky. Hodně se jim líbila opička, ale i akvária s rybkami. Respekt měly z hadů. Venku se jim líbili králíčci. A úspěch měla liška i papoušci .

Děti měly krásný odpoledne, mezi zvířátky se jim moc líbilo. Povídali jsme si o tom jak žijí ve volné přírodě, jaké ptactvo odlétá do teplých krajů. Jaké ptáčky naopak v zimě vídáme a jak se o ně musíme starat, čím se přikrmují. Děti už ví, že zvířata nejsou jen pro radost a pomazlení, ale také velká zodpovědnost a práce.
Zvířátka nabízí velké množství realizací ve všech činnostech. Když bylo venku nevlídno děti si ve školní družině namalovaly zvířátka která v Mini Zoo viděly. Vyráběly si motýlky i ptáčky. Četli jsme si knihy o zvířátkách.
Za ŠD Blanka Pečená

 

Copyright © 2013. All Rights Reserved.