O2 Chytrá škola

Od září 2018 jsme pilotní školou Nadace O2, která nás zapojila do programu
O2 Chytrá škola.

 

EU peníze školám

Naše škola se zapojila do projektu
EU peníze školám. Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.plakat maly

Využíváme ICT

Využíváme ICT ve výuceNaše škola se zapojila do projektu
Využíváme ICT ve výuce.

Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.Využíváme ICT ve výuce - text

RPZŠ

   ROZVOJOVÉ PROJEKTY ZÁKLADNÍ ŠKOLY

Živý kraj

Logo_ZK

Šablony II

Malování hrnečků ve školní družině

Malování hrnečků ve školní družiněRok utekl jako voda a opět je tu prosinec a doba vánoční. Poslední měsíc roku vždy ubíhá ve znamení těšení se na vánoční prázdniny – dárky, cukroví, čas strávený s rodinou, pohádky, výlety, odpočinek.
V naší družině se snažíme dětem připravit aktivity které je baví. Připravili jsme výtvarné odpoledne, kde si děti mohly namalovat svůj hrneček. Děti se na to velmi těšily a se zájmem si vytvořily vlastní hrnek.

Při práci jsme poslouchali koledy, které nesměly chybět. Namalované hrnečky se zapekly ve školní kuchyni a děti si své originální dílo odnesly domů jako dárek pro rodiče. Akce se jim moc povedla. Jsou to šikulky.
Hrnky pro děti věnoval největší český výrobce porcelánu Thun 1794 a.s. v Nové Roli. Díky sponzorskému daru měly naše děti další skvělý způsob, jak rozvíjet svou kreativitu.

Za ŠD Blanka Pečená

 

Copyright © 2013. All Rights Reserved.