O2 Chytrá škola

Od září 2018 jsme pilotní školou Nadace O2, která nás zapojila do programu
O2 Chytrá škola.

 

EU peníze školám

Naše škola se zapojila do projektu
EU peníze školám. Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.plakat maly

Využíváme ICT

Využíváme ICT ve výuceNaše škola se zapojila do projektu
Využíváme ICT ve výuce.

Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.Využíváme ICT ve výuce - text

RPZŠ

   ROZVOJOVÉ PROJEKTY ZÁKLADNÍ ŠKOLY

Živý kraj

Logo_ZK

Šablony II

Vánoční trhy

Vánoční trhyVánoční čas nám klepe na dveře a všude kolem nás je cítit blížící se advent. Doba adventu je přípravou na vánoční svátky. Letos se po covidovém období naše škola těší na vánoční trhy, které budeme mít na naší školní zahradě. Opět se zde sejdou žáci, učitelé i rodiče a společně si tento čas užijeme. Připravujeme, vyrábíme, vymýšlíme, pečeme a hlavně – těšíme se. V družině s žáčky vyrábíme skřítky, kteří budou součástí vánočních trhů a čeká nás ještě spousta práce jak s výrobou dárečků, tak i s výzdobou školy a tříd.

A nesmíme zapomenout na ochutnávání cukroví, na které se chystáme. To vše je čas vánoční.
Martina Šárová , 25.11.2022

 

 

Copyright © 2013. All Rights Reserved.