O2 Chytrá škola

Od září 2018 jsme pilotní školou Nadace O2, která nás zapojila do programu
O2 Chytrá škola.

 

EU peníze školám

Naše škola se zapojila do projektu
EU peníze školám. Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.plakat maly

Využíváme ICT

Využíváme ICT ve výuceNaše škola se zapojila do projektu
Využíváme ICT ve výuce.

Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.Využíváme ICT ve výuce - text

RPZŠ

   ROZVOJOVÉ PROJEKTY ZÁKLADNÍ ŠKOLY

Živý kraj

Logo_ZK

Šablony II

Podzimní tvoření z přírodnin

Podzimní tvoření z přírodninPodzim je v plném proudu a my se s dětmi ve školní družině věnujeme nejen hrám a sportovním aktivitám v přírodě, ale umíme se krásně zabavit i přes nevlídné a chladné počasí, které nyní vládne venku. Podzim je nádherným obdobím roku, který nás obdaruje nejen sklizněmi a deštěm, ale také dechberoucími scenériemi. Tuto barevnou podzimní sezónu jsme opět v družině s dětmi využili na maximum a dopřáli jsme jim vlastní prostor ke kreativním aktivitám.

Období podzimu je bohaté na přírodní materiál. Na výrobu všech dekorací jsme použili především přírodní materiály vlastnoručně nasbírané na společných vycházkách v okolí školy. Použili jsme co nám padlo do cesty nebo pod ruku - například listy, kterých je v této době všude plno, šípky, jeřabiny, klacíky, stromovou kůru, planá jablíčka a další. Naše fantazie neznala mezí, děti rozvinuly svou kreativitu a výrobky se jim moc povedly. Vydařená tvorba dětí příjemně dekoruje prostory školní družiny.

Naše děti jsou tvořivé, šikovné a nápadité a měly upřímnou radost, že si vyzkoušely něco nového a třeba si podzim zamilují zase o trošičku víc.

Za ŠD Blanka Pečená

Copyright © 2013. All Rights Reserved.