Družinové akce

Družinové akceDivadlo z Bedny

Divadlo z bedny opět ve školní družině, na začátek školního roku nás opět navštívilo, naše oblíbené divadlo. Přivezli s sebou ekologickou pohádku o zlobivé žábě a protože bylo krásné počasí, divadlo se odehrávalo na školní zahradě. Dětem se divadlo moc líbilo a těšíme se, až k nám zase přijede.

Za školní družinu Eva Stacho

Pouštíme Draky

Protože se na podzim pouští draci, ani naše družina nebyla výjimkou. Vyrazili jsme na nedalekou louku a snažili jsme se, aby nám aspoň jeden drak vzlétnul, byla u toho veliká legrace a určitě si tuto zábavu zopakujeme.
Za školní družinu Eva Stacho

Dlabání dýně

Již tradičně, jsme se pustili do dlabání dýní na Halloween, dlabání děti moc bavilo a těšíme se na příští rok.
Za školní družinu Milada Sehnalová

Dýňové vaření

Z vydlabaných halloweenských dýní , jsme si uvařili dobrotu, dýni jsme upekli v troubě a posypali sýrem, všichni se olizovali, až za ušima.
Za školní družinu Milada Sehnalová