Prosinec v ŠD – vánoční nadílka

Prosinec v ŠD – vánoční nadílkaV posledním týdnu před vánočními prázdninami jsme měli také ve školní družině nadílku pod družinový vánoční stromeček. Nechyběly samozřejmě vánoční koledy ani cukroví, které děti mohly přinést z domova na ochutnání a pak už jsme se mohli společně těšit na hezká překvapení, která na nás již netrpělivě čekala pod vánočním stromečkem.

Pod ním pak děti nalezly mnoho krásných her do družiny, které mohly hned rozbalit a vyzkoušet, nebo také malé dárečky, které si mohly odnést domů. Z her i dárečků měli všichni ohromnou radost a rovněž i z balonků, ze kterých bylo možné vytvořit různá zvířátka či jiné věci podle přání „zákazníka“. Moc jsme si to společně užili, popřáli si vše dobré a mohli se začít těšit na vánoční svátky, které se chystaly za pár dní vypuknout v celé své kráse.
Za ŠD zapsala Jitka Vlčková