EU peníze školám

Naše škola se zapojila do projektu
EU peníze školám. Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.plakat maly

Využíváme ICT

Využíváme ICT ve výuceNaše škola se zapojila do projektu
Využíváme ICT ve výuce.

Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.Využíváme ICT ve výuce - text

RPZŠ

   ROZVOJOVÉ PROJEKTY ZÁKLADNÍ ŠKOLY

Živý kraj

Logo_ZK

Vánoční pohádka

Vánoční pohádkaV prosinci do naší školy přijela návštěva- Divadlo Letadlo. V multifunkční učebně se dne 14.12. 2017 sešel celý první stupeň, přípravné ročníky a speciální třídy, aby shlédli jejich krásné představení s názvem „Vánoční pohádka“. Žáci byli celou dobu zaujati sledováním děje a příběh je velmi bavil. Herci průběžně zapojovali děti do děje pohádky, půjčovali jim své rekvizity a kostýmy.

Těšíme se na jejich další návštěvu!

Mgr. Martina Bašová
třídní učitelka

 

 

Copyright © 2013. All Rights Reserved.