EU peníze školám

Naše škola se zapojila do projektu
EU peníze školám. Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.plakat maly

Využíváme ICT

Využíváme ICT ve výuceNaše škola se zapojila do projektu
Využíváme ICT ve výuce.

Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.Využíváme ICT ve výuce - text

RPZŠ

   ROZVOJOVÉ PROJEKTY ZÁKLADNÍ ŠKOLY

Živý kraj

Logo_ZK

Halloween 2017

Halloween 2017Dne 25. 10. 2017 proběhlo Barevné setkání s tématem HALLOWEEN. Barvou dne byla oranžová a červená. Po úvodním přivítání nových žáků a hodnocení dosavadního chování a prospěchu čekalo na žáky překvapení na devíti stanovištích:
1. Halloween a Dušičky (vysvětlení, obrazový materiál na interaktivní tabuli).
2. Lov duchů Kapkounů a Bručounů.
3. Hod kroužků na hodné a zlé duchy.

4. Hod papírovými koulemi do dýně. Hod papírovými dýněmi na cíl. Lov duchů Smíšků.
5. Skládání puzzlů na iPadech a papírové puzzle s tématem Halloweenu.
6. Ochutnávka dýňové pomazánky.
7. Halloween Song – (procvičování nových anglických slovíček, zpěv, tanec).
8. Tvorba Halloweenského erbu jednotlivých tříd.
9. Strašidelný labyrint.
Halloween proběhl ve veselém duchu. Žáci se výborně zhostili úkolu výroby erbů. Pochvalu si zaslouží všichni za velmi pěknou výzdobu tříd i chodeb naší školy. Speciální pochvala patří všem žákům, učitelům a asistentům na jednotlivých stanovištích a žákům VII. B za přípravu celé akce. Barevné setkání navštívily i Mgr. Martina Kheilová – ředitelka školy a Mgr. Danuše Pavlásková zástupkyně ředitele školy.
Mgr. Zdeňka Marková

Copyright © 2013. All Rights Reserved.