EU peníze školám

Naše škola se zapojila do projektu
EU peníze školám. Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.plakat maly

Využíváme ICT

Využíváme ICT ve výuceNaše škola se zapojila do projektu
Využíváme ICT ve výuce.

Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.Využíváme ICT ve výuce - text

RPZŠ

   ROZVOJOVÉ PROJEKTY ZÁKLADNÍ ŠKOLY

Živý kraj

Logo_ZK

Beseda o ekologii a třídění odpadu

Beseda o ekologii a třídění odpaduVšichni žáci naší školy se dne 12.10.2017 zúčastnili besedy o ekologii a třídění odpadu. Zábavnou formou si mohli vyzkoušet, jak správně třídit domovní odpad a co do jakého kontejneru patří. Starší žáci se pak dověděli, co se děje ve sběrném dvoře, na skládce odpadu a také ve spalovně. Za svou snahu při správném třídění odpadu obdrželi žáci drobné odměny.
Asistentka pedagoga Romana Zahradníková

 

 

 

 

Copyright © 2013. All Rights Reserved.