EU peníze školám

Naše škola se zapojila do projektu
EU peníze školám. Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.plakat maly

Využíváme ICT

Využíváme ICT ve výuceNaše škola se zapojila do projektu
Využíváme ICT ve výuce.

Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.Využíváme ICT ve výuce - text

RPZŠ

   ROZVOJOVÉ PROJEKTY ZÁKLADNÍ ŠKOLY

Živý kraj

Logo_ZK

Radošov 2017

Radošov 2017Ve dnech 13. až 15. září 2017 proběhl další ročník stmelovacího pobytu „Radošov 2017“. Pobytu se zúčastnilo 19 dětí, žáků naší školy, převážně ze speciálních tříd, 2. stupně a tříd přípravných. Cílem pobytu byla prevence patologických jevů a environmentální výchova. Celý pobyt proběhl opět v kempu Ontário, kde jsme byli ubytováni v chatkách, kuchyni ovládl pan učitel Zdeněk Kunc. Na obědy jsme docházeli do nedalekého hotelu Na Špici, kde nám výborně vařili.

Pro děti byl vždy připraven pestrý celodenní program, předně pak setkání s dobrovolnými hasiči z Kyselky, ukázky policejní práce se psy, keramická dílna, tvořivá dílna, relaxační pobyt v hotelovém bazénu a spousta dalších zajímavých činností. Vyráběli jsme stojánky na tužky z keramické hlíny a lucerničky z dýní. Pedagogický dozor zajišťovali učitelé Dana Těšínská, Lenka Černá a Zdeněk Kunc. O děti ze speciálních tříd se starali asistentky Andrea Svobodová, Romana Zahradníková, Lída Dyndová, Martina Šambergerová a Kateřina Kroupová.
Všem kolegům děkuji za vzornou a obětavou práci.
Vedoucí pobytu Lenka Černá

 

Copyright © 2013. All Rights Reserved.