Výlet do Ekocentra v Ostrově nad Ohří

Výlet do Ekocentra v Ostrově nad OhříV pondělí 26.června se i třída S1 vypravila na školní předprázdninový výlet.
V 7:30 jsme se všichni, řádně natěšeni, sešli ve vestibulu školy a vyrazili na autobusovou zastávku. V Ostrově jsme vystoupili u Zámku a vydali se pěšky přes zámecký park. Už to se dětem moc líbilo. V 9 hodin jsme byli připraveni u Ekocentra, kde jsme měli objednanou prohlídku.

Měli jsme možnost vidět drobné hlodavce, akvarijní rybky, plazy, pavouky, želvy, exotické i dravé ptáky, drobné šelmy, ovce a drůbež. Nejvíc se dětem líbilo, že si mohli sáhnout na želvy, Agamu a hada. Dokonce si někteří odvážlivci nechali dát hada kolem krku. Před tím jsme byli ujištěni, že had je velice hodný 
Po prohlídce jsme si chvilku zařádili v zámeckém parku na houpačkách i klouzačkách a vyrazili na zastávku přes Staré náměstí, kde jsme si dali výbornou zmrzlinu.
Do školy jsme došli všichni spokojeni kolem 12 hodiny a vyprávěli si o nových zážitcích.

AP: Ludmila Dyndová
29.6.2017