EU peníze školám

Naše škola se zapojila do projektu
EU peníze školám. Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.plakat maly

Využíváme ICT

Využíváme ICT ve výuceNaše škola se zapojila do projektu
Využíváme ICT ve výuce.

Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.Využíváme ICT ve výuce - text

RPZŠ

   ROZVOJOVÉ PROJEKTY ZÁKLADNÍ ŠKOLY

Devátý ročník soutěže O NEJCHUTNĚJŠÍ POLÉVKU

Devátý ročník soutěže O NEJCHUTNĚJŠÍ POLÉVKUDne 26. 6. 2017 se konala již tradiční soutěž O NEJCHUTNĚJŠÍ POLÉVKU. Výsledky snažení hodnotili žáci přípravných ročníků, žáci S1, S2 a žáci prvního stupně naší školy.

Vítězi se tentokráte stali žáci VI. B – Kristian Kvietik a Roman Makula (ovocná polévka – 36 bodů). Na druhém místě se umístili žáci VII. B – Radek Polák a Marek Csapai (kuřecí vývar se zeleninou a nudlemi – 32 bodů), na třetím místě žáci VIII. B – Barbora Marešová a Jiří Rohleder (zelná polévka s klobásou – 27 bodů) a na čtvrtém místě – Barbora Mišková a Miroslava Poliaková IX. B (slovenská polévka se zeleninou a noky – 19 bodů). Všem kuchařům a kuchařkám gratuluji a děkuji za snahu a dovednosti, které při přípravě polévek prokázali.
Mgr. Zdeňka Marková

 

Copyright © 2013. All Rights Reserved.