Devátý ročník soutěže O NEJCHUTNĚJŠÍ POLÉVKU

Devátý ročník soutěže O NEJCHUTNĚJŠÍ POLÉVKUDne 26. 6. 2017 se konala již tradiční soutěž O NEJCHUTNĚJŠÍ POLÉVKU. Výsledky snažení hodnotili žáci přípravných ročníků, žáci S1, S2 a žáci prvního stupně naší školy.

Vítězi se tentokráte stali žáci VI. B – Kristian Kvietik a Roman Makula (ovocná polévka – 36 bodů). Na druhém místě se umístili žáci VII. B – Radek Polák a Marek Csapai (kuřecí vývar se zeleninou a nudlemi – 32 bodů), na třetím místě žáci VIII. B – Barbora Marešová a Jiří Rohleder (zelná polévka s klobásou – 27 bodů) a na čtvrtém místě – Barbora Mišková a Miroslava Poliaková IX. B (slovenská polévka se zeleninou a noky – 19 bodů). Všem kuchařům a kuchařkám gratuluji a děkuji za snahu a dovednosti, které při přípravě polévek prokázali.
Mgr. Zdeňka Marková