Konec školního roku v PTD

Konec školního roku v PTDRok uběhl jako voda a naši předškoláci se chystají do 1. třídy. Děti se u nás během hravých činností seznámily s tím, co na ně ve škole čeká. Naučily se pěkně spolupracovat, vycházet mezi sebou a plnit zadané úkoly. V měsíci červnu jsme podnikali různé výlety. Navštívili jsme pěknou výtvarnou výstavu v muzeu v Nejdku, chodili na procházky do okolních lesů a vyrazili na Boží Dar. Zde jsme si prošli Ježíškovu cestu, obdivovali různé pohádkové postavičky a plnili zadané úkoly.

Také jsme připravili besídku pro rodiče, kde děti předvedly část toho, co se ve škole naučily. Nechybělo ani rozloučení, kde jsme každého předškoláka pasovali na školáka a všem popřáli úspěšný vstup do velké školy.