EU peníze školám

Naše škola se zapojila do projektu
EU peníze školám. Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.plakat maly

Využíváme ICT

Využíváme ICT ve výuceNaše škola se zapojila do projektu
Využíváme ICT ve výuce.

Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.Využíváme ICT ve výuce - text

RPZŠ

   ROZVOJOVÉ PROJEKTY ZÁKLADNÍ ŠKOLY

Krajské kolo dopravní soutěže

Krajské kolo dopravní soutěžeDne 22. 6. 2017 proběhlo krajské kolo Dopravní soutěže mladých cyklistů již tradičně v režii naší školy. Tuto soutěž vyhlašuje Ministerstvo dopravy – Besip, dále Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy a Policejní prezídium ČR. Financuje Odbor školství, mládeže a tělovýchovy Karlovarského kraje. Na organizaci se podíleli také PČR K. Vary, MP K. Vary, Asociace záchranný kruh Karlovy Vary a také studentky SPgŠ K. Vary pod vedením odborných učitelek Blanky Andrové a Ljuby Šleisové.


Přijelo celkem 48 žáků z Nejdku, Mariánských Lázní, Bochova a Ostrova. Také naše škola měla svá družstva v soutěži. Připravily je paní učitelky Kroupová, Těšínská, Elicharová a N. Dědková ve spolupráci se svými asistentkami. Zvláště u dětí z S tříd je nutno podotknout, že byly obdivuhodné. Ve vedru, které panovalo, se soutěž stala velmi náročnou. Snad to trochu vyrovnalo bohaté pohoštění pro děti i dospělé, o které se postarali stejným dílem všichni organizátoři. Všichni sice nezvítězili, ale každý si odnesl aspoň malý dárek a velké zážitky.
V kategorii 1A zvítězilo družstvo 2. ZŠ Bochov, naše družstvo ze Svahové se umístilo na 3. pozici.
Kategorie 2A opět vyhrála 2. ZŠ Bochov, naši si zasloužili 4. místo.
V kategorii B porota udělila dvě první místa – obě ZŠ Vítězství Mariánské Lázně, naše škola získala obě druhá místa, diplom si odnesla družstva z Vančurovy i ze Svahové.
A nakonec ještě jedna výhra v kategorii vozíčkářů putovala rovněž do školy ve Vančurově ulici.
Na závěr je nutno poděkovat paní zástupkyni Pavláskové za podporu v přípravném období i během soutěže. Také všem našim zaměstnancům, kteří aktivně a obětavě spolupracovali, musím poděkovat. Jsou to: Lída Dyndová, Simona Moravcová, Andrea Svobodová, Michaela Vránová, Lea Žižková a Pavla Ledvinová. Soutěžení zdar!
Dne 23. 6. 2017 zapsala Anna Lorencová

Copyright © 2013. All Rights Reserved.