Letní sportovní hry Mariánské Lázně

Letní sportovní hry Mariánské LázněRok se s rokem sešel a žáci speciálních tříd se vydali reprezentovat školu do Mariánských Lázní. Na sportovišti byly 4 týmy. Zpočátku bylo počasí příznivé a první část se konala na venku, ale v průběhu nás zastihly kroupy a poté i déšť a tak se zbytek soutěží přesunul do tělocvičny.

Tak jako každý rok i letos byli všichni soutěžící šikovní a každá disciplína byla splněna s elánem a plným nasazením – ať už se jednalo o běh, skok do písku, jízdu na koloběžce – ničeho se žáci nebáli a vše vyzkoušeli. Odměnou jim byla medaile a dárková taška, ale především nezapomenutelný zážitek.
Vzhledem k počasí byly sportovní hry předčasně ukončeny a tak jsme ještě vyjeli na prohlídku kolonády a zpívající fontány v centru Mariánských Lázní, kde jsme si pochutnali i na lázeňských oplatkách. K naší radosti jsme slyšeli hrát i fontánu – hrála melodii Tenkrát na západě.
Všem se nám tento sportovně – kulturní den velmi líbil a těšíme se na další sportovní hry.
AP Jelenová