EU peníze školám

Naše škola se zapojila do projektu
EU peníze školám. Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.plakat maly

Využíváme ICT

Využíváme ICT ve výuceNaše škola se zapojila do projektu
Využíváme ICT ve výuce.

Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.Využíváme ICT ve výuce - text

RPZŠ

   ROZVOJOVÉ PROJEKTY ZÁKLADNÍ ŠKOLY

Známe naše město dobře?

Známe naše město dobře?Žáci V.B vyrazili společně dne 19.5.2017 na procházku po Karlových Varech. Cílem bylo doplnit si znalosti ve Vlastivědě. Probíráme Karla IV. a tak jsem se společně dohodli , že půjdeme prozkoumat pár pramenů. Pověst o založení Karlových Varů jsem si přečetli a zajímalo nás , kolik stupňů prameny mají, kde se nacházejí a jak se jmenují. Překvapilo nás, jak moc horké jsou některé prameny a také jejich chuť. Dozvěděli jsme se také něco o jejich léčivých účincích.

Určitě bychom rádi v červnu prozkoumali i další významná místa v našem městě. Mnozí z nás si ani neuvědomují v jak krásném a významném městě bydlí.

zapsala: Mgr. Eva Elicharová

 

 

Copyright © 2013. All Rights Reserved.