EU peníze školám

Naše škola se zapojila do projektu
EU peníze školám. Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.plakat maly

Využíváme ICT

Využíváme ICT ve výuceNaše škola se zapojila do projektu
Využíváme ICT ve výuce.

Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.Využíváme ICT ve výuce - text

RPZŠ

   ROZVOJOVÉ PROJEKTY ZÁKLADNÍ ŠKOLY

Využití projektu „Ovoce do škol“

Využití projektu „Ovoce do škol“Naše škola je stejně jako celá řada jiných škol zapojena do projektu „Ovoce do škol“. Žáci III. (1.,3.) třídy se společně s třídní učitelkou Mgr. Martinou Bašovou a asistentkou pedagoga Marií Cihlovou rozhodli využít tento projekt netradičním způsobem. Když uviděli bedýnku plnou u nás ne až tak známého tropického ovoce, dostali zajímavý nápad.

Po pestré ochutnávce, ve které nechyběly plody nashi, kurkumy, kiwi, různých druhů jablek, mochně, avokáda atd., žáci napíchali kousky ovoce na špejli a vytvořili si společné dílo- „páva z ovoce“. Tomuto dílu předcházel rozhovor o správném mytí rukou a lepení koláže s obrázky správného postupu mytí rukou.

Mgr. Martina Bašová
Třídní učitelka

 

Copyright © 2013. All Rights Reserved.